صفحه اول سایتتماس با ماراهنمای سایت






www.centralservice.ir

تعویض رایگان سی سی دی

تعمیر حضوری برای مسافرین

تعویض دوربین کارکرده یا خراب

تعمیر دوربین از هر جای ایران

معرفی مناطق دیدنی قائمشهر


تعمیر دوربین از تمام نقاط ایران

 

 

گارانتی

 
 

راهنمای ارسال دوربین به نمایندگی

گارانتی

گارانتی هر دستگاه روی کارتن همان دستگاه چسبیده که البته شرکتها با هم فرق دارند مانند سامسونگ و ال جی که در داخل دستگاه قرار دارد و یا سونی و پاناسونیک روی کارتن چسبیده است به طور معمول در همه گارانتی ها لیست نمایندگان رسمی به چشم می خورد . لازم به تذکر است که در روزنامه ها و یا جراید یاحتی برخی پا از گلیم خود درازتر کرده اند وتابلوی نمایندگی زده اند و از اسم نمایندگی دارند سوئ استفاده میکنند.  بدون داشتن نمایندگی یا اطلاعات درست در زمینه تعمیرات اقدام به دستکاری و یا تعمیر دستگاهها میکنند که البته تعدادی را هم شاید تعمیر کنند ولی تعمیرات ناقصی انجام میدهند و یا در اغلب موارد خرابی را بیشتر میکنند و دستگاه را به اسم نبودن قطعات یدکی تحویل مشتری میدهند.شاید در دورههای قبلی دستگاهها انقدر پیشرفته نبودند ولی در حال حاضر به هیج وجه نبایستی ریسک کنید شاید مکان نمایندگی ازمحل شما دور باشد ولی یک بار وقت میگذارید.نمونه ای از بازار فروش گارانتی جعلی .
ما برای شما تعدادی از نمونه گارانتیها را قرارداده ایم . بایستی توجه داشته باشید تاریخ اعتبار / شماره سریال / مدل کالا / شماره کارت / خوانا باشد و حتی الامکان توسط دوربین دیجیتال از روی کارت گارانتی عکس بگیرید و در یک جای مطمعا نگهداری نمایید.

sony - panasonic - lg - toshiba - samsung - utex - canon - mafco - نمونه هایی از گارانتی های اصلی و فاکتور فروش

مواردی که شامل گارانتی نمیشود
باطریها / ریموت (کنترل ) / شارژر/ بدنه دستگاه / ضربه خوردگی / رطوبت / گارانتی جعلی یا گارانتی شرکتهای وارد کننده / خرید از خارج کشور/ حتی کشورهای عربی ( محدودیت در خدمات ) / مخدوش بودن سریال با برگه گارانتی / باز شدن دستگاه توسط غیر نماینده / تاریخ اعتبار گذشته باشد / نوسانات برق / استفاده غیر صحیح

دوره گارانتی
توجه داشته باشید بعضی از شرکتها مانند پاناسونیک و یا الرمس غیر از برگه گارانتی فاکتور فروشنده که با مهر فروشگاه ممهور شده باشد را نیز میخواهند پس حتما از فروشند فاکتور فروش بخواهید.
تمامی دستگاه های گارانتی بدون هزینه تعمیر میشوند فقط در موارد خاص. به عنوان مثال  در یک دوره از گارانتیهای سونی که 18 ماه گارانتی داشتند در مورد گارانتی های دوربین . یک دوره  18 ماهه دیگر فقط برای هد دوربین ضمانت داشت که فقط شامل بهای قطعه بود ولی اجرت از مشتری دریافت میشد. که البته دوره این نوع گارانتیها تمام شده است.
معمولا به خاطر مشکلات ترخیص و موارد دیگر چند ماهی از مدت گارانتیها میگذرد ( دستگاههای وارداتی )

 

 
 

   


 

 


Home     |     About Us     |     Services     |     Clients     |     Products     |     Contacts
Copyright © centralservice.ir , 2005-2006  |  Privacy Policy