صفحه اول سایتتماس با سنترال سرویسراهنمای سایت


www.centralservice.ir


تعویض رایگان سی سی دی

تعمیر حضوری برای مسافرین

تعویض دوربین کارکرده یا خراب

تعمیر دوربین از هر جای ایران

معرفی مناطق دیدنی قائمشهر


تعمیر دوربین از تمام نقاط ایران
 

sony

سونی

  پاسخ به مشکلات شما- کاتالوک و بروشور - اموزش - عیوب متداول  
     
   

سونی یکی از بهترین برندهای خدمات دهنده در ایران است که میتوانیم ادعا کنیم تا 99 درصد دستگاه های این شرکت در نمایندگی ما طی 1 الی حد اکثر 14 روز قابل تعمیر میباشد . قطعات سونی فقط از طریق شرکت سازنده تولید میشود و انحصاری میباشد به همین خاطر این قطعات به صورت غیر اورژینال در بازار ازاد موجود نیست و فقط توسط نماینده از شرکت مرکزی قابل تهیه میباشد و خوش بختانه سونی در ایران فعالیت خوبی دارد از این رو مشتریان برای تعمیر محصولات خود نگران نباشند چون کاملا امکانات سونی در نمایندگیها مهیا میباشد حتی اگر دوربین شما داخل اب افتاده باشد و پوسیده شده تمامی لوازم از قطعات ریز تا کل لوازم موجود است فقط فراموش نکنید به نمایندگی مراجعه نمایید برخلاف موجود بودن قطعات در نمایندگی در بازار ازاد این قطعات موجود نیست اگر هم باشد با قیمتهای بسیار گزاف که مشتریان بی اطلاع از این موضوع هزینه اضافی را متحمل میشوند و از این گذشته پس از تعمیر نیاز به تنظیمات به خصوصی است که تعمیرکاران اماتور بیرون ابزار تنظیم و دانش استفاده از این ابزار را ندارند.

اولین نماینده خدمات دوربین سونی انلاین در ایران
موسسه الکترونیک گیاه تازه (سنترال سرویس) اماده پذیرفتن دوربینهای معیوب شما میباشد تا با امکاناتی که در اختیار دارد دوربینهای شما را در ازکمتر دو روز اماده تحویل نماید شما در هر جای ایران که باشید میتوانید با ارسال دوربین خود به شرکت مشکل خود را حل نمایید حتی اگر به نزدیکترین مرکز تعمیر دوربین هم مراجعه نمایید بایستی زمانی را اختصاص به این امر نمایید شرکت ما به علت تحولات جدیدی که در زمینه خدمات دوربین انجام داده و نیز به علت حجم کم دوربین و اسان بودن ان در ارسال شرایط ویژه ارسال دوربین به شرکت از تمام مناطق ایران را فراهم کرده از جمله تهیه قطعات یدکی به منظور سرعت در کار و ایجاد بخش پشتیبانی در امور وب و خدمات رسانی انلاین . اموزشهای رایگان که بعضی از این اموزشها به علت حجم زیاد قابل دانلود میباشند . بروشور محصولات سونی و خدمات دیگر که با انتقاد و پیشنهادهای شما این خدمات بهتر هم خواهد شد .
نماینده انلاین سونی

شرایط ارسال دوربین به شرکت
برای ارسال دوربین معیوب به شرکت ابتدا مشکل دوربین و مدل ان و شماره تماس خود را از طریق بخش تماس با ما اس ام اس یا ایمیل یا از طریق شماره های تماس شرکت با ما در میان بگذارید تا کارشناسان سنترال سرویس در همان لحظه نوع اشکال و حدود هزینه و زمان احتمالی تعمیر شدن را به شما اطلاع دهند تا در صورت تمایل شما دوربین را با ادرس شرکت ارسال نموده و اقدام به تعمیر نماییم.

دوربینهای گارانتی
دوربینهای گارانتی را هم مانند مراحل بالا با ما تماس گرفته تا نحوه ارسال به شما اطلاع داده شود و فقط همراه دوربین بایستی کارتن دوربین یا کپی از برگه گارانتی که روی دوربین درج شده را هم ارسال نمایید و نیز میتوانید از روی برگه گارانتی توسط دوربین دیجیتال عکاسی یا مبایل عکس گرفته و ان را به ایمیل شرکت ارسال نمایید
نمونه ای از برگه گارانتی رسمی سونی

هزینه ها
دوربینهای غیر گارانتی غیر از هزینه تعمیر که از قبل با مشتری طی میشود هزینه ارسال به عهده مشتری است . دوربینهای گارانتی فقط هزینه ارسال دریافت میشود و هزینه تعمیر و قطعات رایگان است.

مدت زمان تعمیر دوربین های سونی در موسسه الکترونیک گیاه تازه
امار گرفته شده در نیمه اول سال 1387 تعمیر دوربینهای سونی در این مرکز 72% طی دو روز 20% طی 8روز 5% طی 20 روز و 3% تا یکماه برای تعمیر زمان برده است که دوره های زمانی بیشتر مربوط به درخواست قطعه بوده و درخواستهای خارج از کشور معمولا از 8 تا 25 روز زمان میبرد

اعتماد و اعتبار
موسسه الکترونیک گیاه تازه (سنترال سرویس) نماینده رسمی خدمات پس از فروش سونی است و صاحب کد رسمی نمایندگی سونی میباشد شماره تلفن ما در برگه گارانتی روی کارتن دستگاه شما درج شده و نیز در سایت سونی ایران هم شماره تلفن ما موجود است برای ارسال دوربین حتما در بخش تماس با ما مراجعه نمایید یا در پایین همین صفحه به ان دسترسی خواهید داشت هرگز به ادرس دیگری منتقل نکنید .
A011 کد نماینگی سونی قائم شهر گیاه تازه

مراقب اگهی و تبلیغات دروغین باشید
متاسفانه در سایتها و جراید افرادی هستند که ادعای واهی در مورد نماینده بودن میکنند حتما بایستی به موارد زیر توجه کنید
نماینده دارای کد نمایندگی است / دارای تابلوی رسمی شرکت که در ان کد نمایندگی درج شده است روی برگه گارانتی شماره تلفن نماینده مشخص شده در سایت شرکت نام نماینده و
مشخصات هر یک توضیح داده شده
گارانتی دروغین

مشاوره رایگان   گارانتی دوربین
 
 
   
 
 
   
   

 

 

 

 
     


Home     |     About Us     |     Services     |     Clients     |     Products     |     Contacts
Copyright © centralservice.ir , 2005-2006  |  Privacy Policy