روش انتخاب یک سایت ایده ال برای شرکت شما

مدیریت سایتهای شرکت

تجربه نشان داده مدیران و مسئولین شرکتها همیشه در فکر توسعه رشد مالی و کاری مرکز خود هستند ولی چالشهای زیادی تا رسیدن به هدف خود دارند زیرا برای تحقق اهداف یکی از برنامه های مهم تبلیغات ماندگار با هزینه تعریف شده است.یکی از روشهای تبلیغات و تجارت الکترونیک داشتن سایتی با کاربرد و اهداف شرکت شماست.سنترال سرویس با بررسی خواسته های شرکت یا فعالیت شغلی شما وب سایتی طراحی میکند تا تمام عملکرد و سیاستهای شما را با زیباترین گرافیک در معرض نمایش قرار میدهد

سایتها به دسته های مختلفی تقسیم میشوند مانند فروشگاهی .شرکتی.خدماتی.اداری.تبلیغاتی.وصدها نوع دیگر که باز زیر شاخه هایی هم دارند بعضیها تمایل دارند فقط محصولات یا خدمات خود را مانند بروشور به نمایش بگزارند ولی بعضی شرکتها غیر از بروشور تبلیغاتی تمایل دارند بخش فروشگاه خود را نیز در وب سایت خود داشته باشند یا حتی خدمات خود را نیز ارائه دهند .حتی بعضی شرکتها فراتر رفته در وب سایت خود اگهی شرکتهای دیگر را نیز با دریافت هزینه تبلیغ میکنند .

سنترال سرویس قرارداد نمایندگی 17 شرکت بزرگ مانند سونی . پاناسونیک . سامسونگ . الجی ...و را دارد و دقیقا میداند چگونه عملکرد خدمات و فروش و تبلیغات را در سایت تعریف کند .شرکت شما با هر نوع موضوع شغلی که باشد مطمعن باشید ما تمام خواسته های شما را حتی بهتر از دیدگاه شما در سایت تعریف میکنیم تا بیشترین مخاطب را داشته باشید به عنوان مثال مدیر رستورانی در یکی از شهر های ایران تمایل دارد وبسایت داشته باشد حال ما این سایت را چگونه تعریف میکنیم:پس از ویرایش کامل رستوران عکسهایی از محیط داخلی اشپزخانه سر درب.انواع غذا.دسر.کافی شاپ.پرسنل.مدیر و بخشهای دیگر این مرکز را پس از ویرایش وارد سایت میکنیم .به طور کلی محیط رستوران را بهتر انچه که هست تعریف میکنیم.جاذبه های توریستی و مناطق دیدنی و باستانی شهر.نقشه شهر.موقعیت جغرافیایی.کروکی رستوران.شماره تلفنهای مهم شهر.تراکم جمعیت.هتل ها و خیلی از موارد مهم جذب توریست و مشتری را در سایت فراهم میکنیم با عکسهایی از هر منطقه. دیدگاههای مدیر رستوران غذاهای محلی و سنتی.صنایع دستی و خیلی از موارد دیگر را با کمک مدیر رستوران جمع اوری کرده و در سایت به همراه عکس قرار میدهیم و پس از طراحی کامل سایت ان را به موتورهای جستجوگر مانند یاهو و گوگل معرفی و ثبت میکنیم که اگر شخصی از نقطه ایران و خارج از کشور یکی از کلمات نوشته شده در سایت را تایپ کند سایت فوق نمایش داده شود. تمامی موارد قید شده هزینه ای معادل 300 الی 500 هزارتومان میشود با توجه به نرخ تبلیغاتی دیگر ایا این رقمی است .ما یک رستوران را مثال زدیم که کمترین شرایط درج سایت را دارد . توجه داشته باشید شما اگر هر شغلی داشته باشید ما به مواردی توجه میکنیم که مخاطب را جذب کنیم مانند اشانتیونهای برای خرید محصولات شما در سایت قرار میدهیم تا مشتریان زیادی به شما رجوع کنند البته ما نمیتوانیم تمامی برنامه های خود را اینجا مطرح کنیم زیرا نتیجه تجارب ماست و نمیخواهیم سایر شرکتها الگوبرداری کنند ولی گوشه کوچکی از خلاقیت پرسنل خود را مطرح کردیم مطمعن باشید سنترال سرویس از طریق سایت روح جدیدی به کسب و کار شما میدهد.

همین حالا اقدام کنید تا اولین در شهر خود باشید

 
 
 
 
centralservice.ir© 2006 | سنترال سرویس مجری طراحی و مدیریت سایتهای شرکتی