صفحه اولراهنمای سایت


 
www.centralservice.ir
 

تعویض رایگان سی سی دی

تعمیر حضوری برای مسافرین

تعویض دوربین کارکرده یا خراب

تعمیر دوربین از هر جای ایران

معرفی مناطق دیدنی قائمشهر

طرح تعمیر رایگان دوربینهای سونی


تعمیر دوربین از تمام نقاط ایران

 

 


لوح آموزشی سنترال سرویس

سوالات مکرر کاربران سنترال سرویس موجب شد تا لوح آموزشی محصولات شرکتهای تحت قرارداد برای اولین بار توسط این مرکز ایجاد شود . با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سیستمهای صوتی تصویری . استفاده از این محصولات برای عموم کمی دشوار شده است و تماس های بسیاری از طرف مشتریان میشود که به خاطر نداشتن دانش استفاده از دستگاه دچار مشکل شده اند . لذا ما تصمیم گرفتیم بر اساس سوالات و نیازهای شما لوح اموزش سنترال سرویس را طراحی کنیم که هر سه ماه آن را بروزرسانی کرده و به طور رایگان در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

برخی از آموزشهای موجود در لوح :ال سی دی چیست؟ . پلاسما چیست؟ . تفاوت این دو . ال ای دی چیست؟ . دفترچه راهنمای محصولات . کاتالوک و بروشور محصولات . ماکروویو چیست؟ شرایط استفاده . کتاب آشپزی . آموزشهای سینمای خانگی . راهنمای فروشندگان . کنترل فرمان اتومبیل . آشنایی با انواع لنز . عکس برداری در سفر . آموزش دوربینهای دیجیتال . نرم افزارهای مربوط به عکس برداری . معرفی آرم و لوگوهای روی دستگاه ها . نحوه عملکرد سیستم کارائوکه . آشنایی با انواع مموری . آموزش ساخت ایمیل در یاهو . روش تعویض پسورد در ایمیل . نصب ویندوز در هفت دقیقه . کتاب آموزش ویندوز . راهنمای نصب ال سی دی و دستگاههای خانگی . آموزش عملکرد کلیدهای دوربین . معرفی مناطق بکر و گردشگری به همراه عکس . نرم افزارهای مفید . پاسخ به سوالات شما . و صدها آموزش و مقاله و مطالب دیگر که هر سه ماه این لوح آپدیت میشود و با درخواست شما به هر جای ایران ارسال خواهد شد . لیست آموزشهای داخل لوح

روش ارسال : لوح آموزشی کاملا رایگان است و درخواست ان برای عموم ازاد است . برای درخواست میتوانید حضوری به دفتر سنترال سرویس مراجعه نموده و دریافت کنید.یا در صورتی که خارج از شهر قائم شهر زندگی میکنید باید از طریق بخش تماس با ما در سایت مبلغ 2000 تومان بابت هزینه ارسال و پست به حساب مندرج در بخش تماس با ما ارسال کرده و شماره فیش ان را به همراه ادرس دقیق پستی و شماره تلفن خود وارد نمایید تا سی دی آموزشی برای شما ارسال شود .

زمان بروزرسانی : برای هر فصل از سال اطلاعات لوح آموزشی بروزرسانی میشود به عبارتی با توجه به نیازها و درخواستهای شما آموزش و مطالب جدیدتری به این لوح اضافه میشود و در ابتدای هر فصل از سال آماده ارائه به عموم می باشد اولین دوره فصل پاییز سال 1388 است و دوره بعدی با آموزش و مطالب بیشتر برای فصل زمستان است

تبلیغات شما در سی دی : هزینه طراحی و تولید این لوح اموزشی زیاد است و برای تامین مخارج آن بخشی از لوح را اختصاص داده ایم به تبلیغات . لوح آموزشی با تیراژ 5000 تا در هر فصل بدست فروشگاهها و ادارات و عموم میرسد . شما نیز میتوانید در مورد فعالیت خود تبلیغات خود را در این لوح قرار داده و به سراسر ایران ارسال کنید . برای درج تبلیغات شما محدودیتی وجود ندارد طبق سلیغه و خواسته شما ما اماده همکاری هستیم .

جدول هزینه طراحی لوح برای همکاران و سایر مشاغل

لیست مطالب آموزشی داخل لوح

 

 

  
طراحی سایت و درج اگهیدرخواست قطعات
Home     |     About Us     |     Services     |     Clients     |     Products     |     Contacts
Copyright © centralservice, 2005-2006  |  Privacy Policy
 
-