تبلیغات دروغین و سایتهای غیر رسمی

یکی از مشکلات همیشگی که بخشی از انرژی هر سازمانی را میگیرد مبارزه با مراکز غیر مجاز است . جهت آگاه شدن عموم این بخش را ایجاد کرده ایم تا فریب تبلیغات کاذب را نخورند .

به علت گستردگی اینترنت و همچنین جراید شرایط تبلیغات برای عموم باز شده اشخاصی هستند که از این ازادی عمل استفاده های غیر اخلاقی میکنند و این خود شما هستید که باید با گزارش درست جلوی این اشخاص را بگیرید . بارها مشاهده شده در جراید و سایتها با عناوین مختلف اقدام به درج تبلیغات دروغین میکنند . اگر فقط به موضوع فعالیت نمایندگان خدمات توجه کنیم میبینیم با یک جستجوی کوتاه در گوگل سایتها و اگهیهای فراوانی یافت میشود که مدعی بهترین خدمات هستند . حال این خود شما هستید که باید از بین این همه سایت و اگهی مورد حقیقی ان را بیابید .

معمولا برای اینکه شما نیاز خود را در اینترنت بیابید باید از طریق سایتهای جستجوگر مانند یاهو و گوگل خواسته خود را تایپ کنید تا در بین هزاران سایت مختلف به خواسته خود برسید .حال اگر در جستجوی سایت خدماتی میگردید باید به سایتهایی که مرجع قانونی دارند توجه کنید . هرگز به اگهی در سایتهای تبلیغاتی اکتفا نکنید سایتهایی را در نظر بگیرید که ادرس و شماره تلفن ثابت دارند کسایی که فقط با شماره ایرانسل خود را معرفی میکنند مورد اعتماد نیستند . یکی از بهترین روش شناسایی نمایندگان برگه گارانتی دستگاه شماست که نام نماینده و شماره ان روی برگه درج شده است . روش دیگر تماس با دفتر مرکزی و درخواست شماره نماینده همان شهر است . سایتهای رسمی معمولا بخشهای مختلفی جهت ساپورت مشتری دارند . توجه داشته باشید ادرس و شماره تماس در بخش تماس با ما قابل دیدن باشد . باز هم تکرار میکنم به تبلیغات در سایتهایی که کار تبلیغات را انجام میدهند توجه نکنید معمولا شرکتهای معتبر خودشان سایت کامل و پر محتوایی دارند و نیازی ندارند تا در سایتهای تبلیغاتی اگهی درج کنند اگر اگهی بدهند در تبلیغات خود ادرس سایت را هم درج میکنند . مراکز معتبر دارای تابلوی شرکت و کد نمایندگی هستند . وبلاگ که بسیار زیاد هم در کشور ما پایه گرفته است به صورت رایگان سرویس میدهد و هر شخصی میتواند از وبلاگ برای تبلیغات خود استفاده کند شما باید اگاه باشید که شرکتهای معتبر از وبلاگ استفاده نمیکنند اگر هم وبلاگ داشته باشند بخش فرعی خدمات سایت خود استفاده میکنند .

اگر دستگاه خود را به مراکز غیر رسمی ارسال میکنید احتمال اینکه دیگر دستگاه بدست شما نرسد زیاد است . اگر هم با وجدان باشد ایا تعهدی وجود دارد که دستگاه شما را اصولی تعمیر کنند ؟ ایا تعهدی وجود دارد که هزینه ها را منطقی با مشتری حساب کنند یا قطعات اصلی را روی دستگاه شما نصب کنند ؟

معمولا سایت شرکتهای معتبر در صفحات ابتدایی جستجوگرها دیده میشوند . وقتی سایتهای جستجوگر کلمات شما را جستجو میکند به ترتیب نیلز شما ان را در صفحات ردیف میکند شما باید غیر از عنوان به ادرس ان سایت که در پایین عنوان یافته شده درج گردیده توجه کنید اگر ادرس ان سایت ربطی به موضع درخواستی شما ندارد و یا ادرس سایت تبلیغاتی است از ان منصرف شوید . به عنوان مثال شما کلمه سونی را تایپ میکنید که گوگل در باب کلمه شما سایتهای زیادی را جستجو میکند که کلمه سونی در ان تایپ شده شما باید به ادرس زیر ان عنوان توجه کنید که باید نام دامین یا ادرس اینترنتی ان هم با کلمه سونی همخوانی داشته باشد مانند ادرس زیر

http://www.sony.com یا www.service.sony.com یا www.sony.co.ir یا سایت ما www.centralservice.ir/sony

ولی سایت زیر یک سایت تبلیغاتی است که مرجع خوبی برای بدست اوردن نیاز شما نیست

www.agahi.com/sony یا www.tablighat.iran.ir/sony