صفحه اول سایتارتبا با ماراهنمای سایت


www.centralservice.ir

 

سنترال سرویس نماینده رسمی خدمات پس از فروش

سونی ، پاناسونیک ، کانن ، نیکون ، سامسونگ ، ال جی

مرکز تعمیر دوربین

 
 

                       

درباره ما 

موسسه الکترونیک گیاه تازه ابتدا از سال 1364 فعالیت خود را از مجتمع فنی فاراد شروع کرد و پس از ده سال فعالیت اموزشی و خدماتی در مناطق افسریه . شهرری و نازی آباد تهران و نمایندگی بابل در شهر قائمشهر به عنوان نماینده رسمی سونی قرارداد همکاری بست و بعد از دو سال از طرف شرکتهای پاناسونیک و ال جی نیز نمایندگی رسمی خدمات را اخذ نمود . از سال 1384 پس از توسعه این مرکز به مجهزترین تجهیزات تعمیر دوربین و صفحات نمایشگر و قرارداد با شرکتهای کانن . توشیبا . فیلیپس و ... نام موسسه الکترونیک گیاه تازه را به سنترال سرویس تغییر داده . هم اکنون با تعدد شعبات خود در سراسر ایران و داشتن دو شعبه مرکزی در استان مازندران و گیلان به عنوان بزرگترین مرکز خدمات دوربین در ایران گام برداشته است . نام و خدمات سنترال سرویس برای بیشتر عکاسان و علاقه مندان به دوربین اشناست.

تخصص و دانش ما

سنترال سرویس با داشتن نمایندگیهای معتبر جهان و استفاده از علوم تخصصی این شرکتها یکی از قویترین نمایندگان خدمات در زمینه تعمیر دوربین و دستگاههای صوتی و تصویری است . ابزار و تجهیزات این مرکز از طرف شرکتهای سازنده محصولات در اختیاراین مرکز قرار گرفته تا دقیقا طبق استانداردهای تعریف شده دستگاهها، سرویس و تنظیم شوند . پرسنل سنترال سرویس از مهندسین کارشناس هستند که دوره های تخصصی را از شرکتهای سونی . کانن . ایوا . الجی . سامسونگ و... اخذ نموده اند . جهت بروز بودن این عزیزان یکی از اساتید بزرگوار دانشگاه نیز به عنوان انالیز اطلاعات علمی سنترال سرویس پرسنل را ساپورت میکند .

سوابق و مدارک

مدارک تخصصی : تعمیر دوربینهای اس ال ار از شرکت کانن ، دوربینهای های ایت از شرکت سونی ، دوربینهای دیجیتال ایت از شرکت سونی ، دوربینهای دی وی از شرکت سونی ، ال سی دی مانیتورهای دوربین از سونی ، بردهای دیجیتال دوربین از سونی ، امپلیفایرهای پیشرفته و حرفه ای از شرکت آیوا ، سینمای خانگی از ال جی ، ال سی دی از ال جی ، سیستمهای صوتی از ال جی ، ماکروویو از ال جی ، تلویزیون سی ار تی از سونی ، پلی استیشن از سونی و ... از سایر شرکتها . مقام سوم تعمیرات دستگاههای صوتی و دیسک در ایران از شرکت سونی

خدمات سنترال سرویس

تعمیر و تنظیم دوربینهای فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال . تعمیر انواع لنز . تعمیردوربینهای حرفه ای. تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)

از سراسر ایران دوربینهایی که برای تعمیر به این مرکز ارسال میشود معمولا طی یک الی سه روز تعمیر شده و به همراه سی دی آموزشی رایگان به مشتریان تحویل داده میشود .، به علت رقابتی بودن ،کمترین هزینه را با مشتریان طی میکنیم ، البته گاهی اوقات هم توافق به تعمیر نمیشود که در ان صورت بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای ،یک لوح آموزشی رایگان بهمراه دوربین برای مشتری ارسال میکنیم. حتی برخی اوقات که مشتری توافق به تعمیر نمیکند یا دستگاه غیر قابل تعمیر باشد در صورت رضایت دستگاه را با یک دوربین اکبند معاوضه میکنیم و مشتری هزینه ماالتفاوت را پرداخت میکند .

خدمات سنترال سرویس بی نظیر بوده و تحت هر شرایطی مشتری خود را راضی نگه میدارد .

  
تعمیر دوربین فیلم برداری و عکاسی دیجیتال از تمام نقاط ایران توسط پست یا تیپاکس

خدمات رایگان شامل ارائه سی دی اموزشی . دانلود بروشور و کاتالوک . مشاوره رایگان ،آموزش تعمیر دوربینهای حرفه ای و ...

خدمات گارانتی محصولات تحت قرارداد با شرکتها

آموزش تخصص تعمیر دوربین های فیلم برداری و عکاسی دیجیتال در نمایندگی و استخدام 

سنترال سرویس شعار سنترال سرویس : هر مشتری راضی ده مشتری دیگر معرفی میکند و هر مشتری ناراضی تا بی نهایت از مشتریان اتی کم میکند ، اگر ضرر کنیم ولی مشتری راضی باشد باز سود کرده ایم . حال اگر هزینه ای که بابت تبلیغات میکنیم برای رضایت مشتری خرج شود در اصل بهترین تبلیغات را کرده ایم

جدول رتبه بندی سنترال سرویس در خدمات رسانی شرکتها

 

 
 

 

 


Home     |     About Us     |     Services     |     Clients     |     Products     |     Contacts
Copyright © centralservice.ir , 2005-2006  |  Privacy Policy